Systemy audio guide za drogie?

Wypróbuj platformę SmartTour.


SmartTour stworzyliśmy z myślą o Państwie! Pozwala on w prosty sposób na tworzenie ścieżek zwiedzania i udostępnianie ich poprzez aplikację mobilną.

Jeśli myślą Państwo o uatrakcyjnieniu zwiedzania lub o alternatywie dla drogich audioguidów, SmartTour to system dla Państwa. Dzięki bardzo prostej w użytkowaniu platformie mogą Państwo samodzielnie (lub przy naszej pomocy) tworzyć ścieżki zwiedzania wewnątrz Państwa obiektów. System jest bardzo elastyczny. Pozwala na tworzenie różnorodnych przewodników - od tych najprostszych z wykorzystaniem lektora, aż do nieliniowych gier fabularnych zawierających szyfry, łamigłówki, rebusy, zdjęcia, tekst a nawet elementy rozszerzonej rzeczywistości.

System działa tak samo skutecznie w małych obiektach takich jak wystawy, muzea czy galerie, jak i na otwartych, dużych przestrzeniach. Aplikacja korzysta z różnego rodzaju czujników takich jak Beacon®, NFC® czy GPS. Do Państwa należy wybór, które z technologii zostaną zastosowane w danej ścieżce. Istotne jest także to, że na jednym zestawie czujników możemy tworzyć wiele ścieżek zwiedzania! Czujniki służą do automatycznego uruchamiania treści. Punkt uaktywni się automatycznie w momencie zbliżenia się do eksponatu czy wyznaczonego miejsca. Warunkiem jest włączona ścieżka zwiedzania w aplikacji SmartTour. W słuchawkach usłyszymy przewodnika, a na ekranie telefonu wyświetlą się dodatkowe informacje (np. zdjęcia, ciekawostki, a nawet interaktywne elementy) związane z danym punktem.

Oferowany przez nas system jest gotową platformą, a nie rozwiązaniem dedykowanym, stąd ceny są więcej niż atrakcyjne. Koszt utrzymania rozkłada się między wiele punktów.

 

Ścieżka - grywalizacja

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt telefoniczny +48 690 670 284 lub poprzez e-mail:   .


JAK DZIAŁA APLIKACJA

To, w jaki sposób tworzona jest treść, wyróżnia SmartTour spośród konkurencyjnych rozwiązań

Zainteresowany?

Napisz do nas, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji